REZERWACJA

Wybór oferty

Na stronie głównej znajduje się wyszukiwarka ofert. W pola należy wpisać i zaznaczyć kryteria, które pomogą nam odnaleźć oferty spełniające Państwa oczekiwania. Po wybraniu odpowiednich parametrów (kraj, region, termin, typ wyjazdu) i kliknięciu przycisku „szukaj” wyświetli się lista ofert, wśród których możecie Państwo wybrać tę ofertę, która Wam najbardziej odpowiada. Klikając w opis można przejrzeć szczegółowe informacje dotyczące tej właśnie oferty.

Rezerwacja wycieczki

Jeśli na tym etapie, będziecie chcieli Państwo dokonać wstępnej i niezobowiązującej do zakupu rezerwacji należy kliknąć przycisk „rezerwuj” . Na ekranie wyświetli się formularz zgłoszeniowy, w którym prosimy o podanie danych osoby dokonującej rezerwacji, kontaktu oraz danych osób towarzyszących w wakacjach.

Wypełniając formularz na stronie przekażą nam Państwo niezbędne dane do przygotowania dokumentów, nie oznacza to jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) oraz jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia kosztów. Przesłanie wstępnej rezerwacji jest potwierdzeniem zapoznania się z warunkami uczestnictwa w danej Imprezie.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostanie automatycznie przekazany do naszego biura i osoby, która pomoże przy załatwieniu dalszych formalności.

Podpisanie umowy i płatności

Po potwierdzeniu dostępności miejsc oraz ostatecznej kalkulacji ceny wybranej oferty prześlemy Państwu dokumenty rezerwacji – umowę zgłoszenia oraz warunki uczestnictwa. Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty na nasze konto:

EWA OLSZEWSKA VOY-TOUR USŁUGI TURYSTYCZNE
BANK PKO S.A NR 23 1240 5468 1111 0000 5365 9293

Wpłaty można dokonać dowolnym przelewem bankowym.

Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenia oraz potwierdzenie dokonania przelewu proszę odesłać na numer faksu 55 683-30-55 lub adres e -mail voy-tour@wp.pl

Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży.

Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych podawanych przez Państwa w formularzu rezerwacyjnym – każdego z naszych pracowników obowiązuje umowa o poufności, która zobowiązuje go do nie rozprzestrzeniania danych osobowych klienta.

Masz pytanie?

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
Voy-tour
Tel. / Fax. 58-683-30-55 kom. 601-614-180
email: voy-tour@wp.pl
skype:ewaolsz1